Rollupy producent — tylko u nas najlepsze produkty Wraz z rozwojem firmy wprowadziliśmy do asortymentu rollupy, które są dość nowe na rynku krajowym. Budowa rollupu nie jest zbyt skomplikowana, dlatego montaż oraz demontaż jest szybki i prosty — aluminiowa kaseta, maszt przenośny, rolka obrotowa i grafika umieszczana na specjalnej folii poliestrowej, to wszystko składa się na budowę rollupu.

Zarówno rollupy jak i windery są nowoczesną formą reklamy, która sprawdza się na wykwintnych eventach czy na zwykłych imprezach na plaży — windery i rollupy dobrze prezentuje się na wietrze jak i w zaciszu.

Do każdej zakupionej u nas flagi reklamowej bądź innego produktu, gwarantujemy bezpłatny serwis masztów oraz flag, wystarczy że zadzwonisz pod wskazany numer, a my natychmiast spiszemy raport i wyślemy do Ciebie naszą niezawodną ekipę — szybki i profesjonalny serwis masztów. Wszelkie niezbędne informacje dostępne są na stronie www.reklamowe-flagi.pl.

Maszty flagowe

Nie tylko drukarnia flag jest pod naszym stałym nadzorem, zajmujemy się również praniem flag, które po wielokrotnym wystawieniu na rozmaitych eventach na pewno ulegną zabrudzeniu. Flagi pierzemy wyłącznie w specjalistycznych środkach, które nie naruszą struktury flagi oraz nadruk nie ulegnie odbarwieniu. Odwiedź naszą stronę internetową w celu realizacji zamówienia, bądź skontaktuj się z naszym pracownikiem telefonicznie.

Flagi samochodowe Produkcją flag samochodowych nasze przedsiębiorstwo zajęło się od niedawna, potoczna nazwa takiej flagi to autoflaga. W skład budowy flag samochodowych wchodzi między innymi maszt, flaga z tkaniny oraz specjalny uchwyt do montażu. Flagi samochodowe mocowane są do bocznej szyby samochodu poprzez plastikowy uchwyt — w naszej firmie możesz nabyć flagi o dowolnych rozmiarach oraz o różnorodnej grafice tkaniny.

Ze względu na to, że flagi tego rodzaju narażone są na wiele czynników wpływających negatywnie na jej budowę, produkowane są z materiałów o gramaturze między 140 – 260 g/m2 oraz ze specjalnego tworzywa przeznaczonego na konstrukcję masztów oraz uchwytów na okna. W przypadku problemów finansowych wejdź na stronę www.daiglob.eu i dowiedz się o możliwych formach finansowania.