Maszt flagowy

O ofercie naszej firmy odd lat znajdą Państwo maszty na flagi które uzupełnią wizerunek Państwa firmy o jeden z lepszych nośników reklamowych. Flagi samochodowe, które tworzymy służą naszym klientom przez wiele długich lat. Za sprawą specjalistycznego druku flag, produkty posiadają intensywną barwę oraz są niezwykle odporna na wszelkie uszkodzenia oraz zmienne warunki atmosferyczne.

Grafikę flagi samochodowej tworzymy z przygotowanego przez naszego grafika projektu, który stworzony jest zgodnie z preferencjami klienta. W naszej ofercie znajdują się również gotowe projekty flag samochodowych — między innymi są to flagi polski. Służymy poradą w wyborze odpowiedniej oprawy flagi oraz rozsądnej wielkości.

Dodatkowo naszym klientom gwarantujemy bezpłatny, szybki oraz profesjonalny serwis masztów — wystarczy zadzwonić i zgłosić szkodę, a nasza ekipa niezwłocznie pojawi się w wyznaczonym przez Państwa miejscu. Decydując się na maszt flagowy zwrócić należy uwagę na jakość wykonania połączeń oraz materiał z jakiego wykonane zostały maszty.

Pranie flag reklamowych

Każdą powstałą w naszej firmie flagę poddajemy praniu, aby oczyścić produkt z ewentualnych zabrudzeń, jednak jeżeli Twoja flaga wymaga renowacji oferujemy usługę jaką jest — pranie flag.

Pranie flag wykonujemy wyłącznie przy zastosowaniu specjalistycznych środków piorących oraz środków chemicznych. Wszystkie preparaty pochodzą od renomowanych oraz znanych marek, testowanych przez nas od wielu lat — dzięki temu mamy pewność, że środki czyszczące nie spowodują jakichkolwiek odbarwień czy uszkodzeń materiału oraz flagi. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie http://flagi-producent.pl/