Maszty do flagi

Flagi reklamowe drukujemy cyfrową technologia, która zapewnia 100% przebicie barw na odwrotnej stronie — dostarczamy wszelkie niezbędne akcesoria, potrzebne do założenia flagi na dowolnym maszcie. Oferujemy również maszty flagowe które dobiorą Państwo bezpośrednio do swojej flagi. Nasze maszty do flagi dobierzemy według Państwa preferencji.

Wraz z coraz większym zapotrzebowaniem na flagi reklamowe, od niedawna nasze przedsiębiorstwo zajęło się produkcją rollupów. Jest to niewielka aluminiowa kaseta, wewnątrz której znajduje się baner z zaprojektowaną przez Państwa grafiką. Do rollupy dołączone są dwie metalowe nóżki, służące stabilizacji.

Rollupy to nowoczesna forma reklamy, która zastosowanie znalazła na wszelkich imprezach, szkoleniach, kursach czy w instytucjach państwowych. Niewielka waga oraz prosty i szybki montaż oraz demontaż sprawiają, że rollup nie sprawia problemów podczas transportu, a jego przechowanie nie wymaga dużej powierzchni wolnego miejsca — do każdego z naszych rollupów dołączamy torbę transportową. Sprawdź więcej informacji i wybierz maszt do flagi który spełni Twoje oczekiwania!

Rollupy producent — profesjonalne rollupy oraz windery w atrakcyjnych cenach

Rollupy są świetnym rozwiązaniem podczas konferencji czy przemówień publicznych, za ich pomocą można ukazać konkretne informacje oraz analizowane koncepcje. Rollupy są dość innowacyjną formą marketingu, która zapewnia przekaz o jaki Ci zawsze chodziło. Produkty nadają się nawet do najmniejszych pomieszczeń, gdyż nie zajmują dużo miejsca, składają się wyłącznie z kasety, podnośnika, folii z nadrukiem oraz dwóch stabilizatorów — rollupy wykonane są w różnych odcieniach oraz rozmiarach.

Naszym stałym oraz zaufanym klientom oferujemy bezpłatny serwis masztów oraz pranie flag. Zapytaj o naszą atrakcyjną ofertę na stronie Internetowej lub w jednym z naszych sklepów stacjonarnych W przypadku braku środków, lub ciążących zadłużeń w biku mogą Panśtwo skorzystać z oferty gdzie pożyczka bez biku będzie dla Ciebie najprostszą pożyczką w życiu.