Flagi produkcja

Przed realizacją złożonego przez państwa zamówienia na flagi reklamowe, zawsze można poprosić nasz zespół o sporządzenie kosztorysu zlecenia — wycena jest sporządzona indywidualnie dla każdego klienta, mają na nią wpływ takie czynniki jak: ilości zamówionych produktów, wielkości produktów, ilość wykorzystanych do produkcji akcesoriów i materiałów.

Wiemy, że podstawą sprawnego przedsiębiorstwa są nowoczesne maszyny oraz zgrany zespół specjalistów. Dlatego w naszej firmie zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowany personel, który nieustannie zdobywa cenne doświadczenie na rozmaitych kursach czy szkoleniach.

Nasze przedsiębiorstwo, również nieustannie inwestuje w coraz to nowsze maszyny i urządzenia, dzięki którym zlecone projekty wykonujemy bez jakichkolwiek opóźnień oraz z perfekcyjną dokładnością i profesjonalizmem.

Flagi - druk

Zadzwoń i skontaktuj się z nami w celu nawiązania współpracy — kontakt wyłącznie przy pomocy formularza bądź czatu internetowego zamieszczonego na naszej stronie firmowej lub poprzez portal społecznościowy